ANNO 2007

Par uzņēmumu

SIA “Artehaus” nosaukuma daļas “Arte” un “haus” – simbolizē radošumu un pārvērtības, ko veicina mūsu produkcija jūsu mājokļu interjeros un eksterjeros.

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2007.gada septembrī kā pirmais durvju interneta veikals Baltijā, ar plašāko durvju piedāvājumu. Laika gaitā produkcijas sortiments ir paplašinājies arī uz citām preču grupām un vairs neaprobežojas tikai ar durvīm. Kopš 2020.gada vidus esam drastiski samazinājuši piedāvāto durvju klāstu, izvērtējot produkcijas kvalitātes īpašības. Arī šogad (2021.gadā) vēl notiek iekšdurvju segmenta korekcijas, tāpēc piedāvājums ir ierobežots.

Ar 2021.gadu esam vairāk orientējušies uz citām preču grupām jeb uz to, ko paši izmantojam un iesakām arī citiem.

Šo, vairāk kā trīspadsmit, gadu laikā esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi attiecībā uz produkciju ko piedāvājam mūsu interneta veikalā. Ja jums ir kādi jautājumi attiecībā uz kādu no precēm, centīsimies jums sniegt kvalitatīvu konsultāciju. Konsultāciju varam sniegt arī klātienē – mūsu salonā – Matīsa ielā 141, Rīgā.

Mūsu vērtības ir:

– kvalitāte,
– ātrs un drošs serviss,
– pozitīva attieksme,
– uzticēšanās un stabilitāte.

Mums ir svarīgi, lai jūs būtu apmierināti ar mūsu servisu un produkciju ko esat šeit iegādājušies!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

Dažādas norēķinu iespējas

Par pasūtījumu prasām apmaksu tikai pēc visu detaļu pārbaudes un saņemšanas laika precizēšanas. Norēķināties ir iespējams ar pārskaitījumu, apstiprinot pasūtījumu vai atkarībā no preces, saņemot to, maksājot skaidrā vai ar maksājumu karti.

Kvalitatīva konsultācija

Nodrošinām kvalitatīvu konsultāciju pirms pirkuma veikšanas, lai jūs spētu izvēlēties tieši to, kas jums ir nepieciešams.

Piegāde visā Latvijā

Lai kur arī jūs būtu, atradīsim veidu kā preci piegādāt līdz jums īstajā brīdī un par labāko cenu - aizvedīsim paši vai ar kurjeru vai nosūtīsim uz tuvāko pakomātu.