Pirkumu grozs

Tālrunis: +371 27509205

Gaidīsim ciemos mūsu veikalā – Matīsa ielā 141, Rīgā

Par Uzņēmumu

Uzņēmuma vēsture

2007. Gads – Dibināšana
Uzņēmums ir dibināts 2007. gada septembrī, ar nosaukumu – “Durvisunlogi.lv” SIA. Uzņēmums uzsāka savu darbību kā pirmais durvju interneta veikals Baltijā ar plašāko sortimentu arī starp parastajiem veikaliem. Mērķis bija nodrošināt iespējami labu servisu, zinošus konsultantus un plašāko durvju sortimentu, kā arī piedāvāt pilnu montāžas ciklu. Kādā brīdī sortiments sasniedza vairāk kā 400 durvju modeļu no vairāk kā 20 dažādiem durvju ražotājiem. Paralēli durvīm, jau kopš dibināšanas – tika strādāts arī ar individuālajām un bloka sekciju pastkastēm, nepieciešamības gadījumā nodrošinot to montāžu un veco pastkastīšu demontāžu. Jau vairāk kā 10 gadus esam oficiālais “Glori ir Ko” pārstāvis Latvijā. Vairāk par pārstāvēto produkciju iespējams apskatīt ŠEIT.

2013. Gads Metāla ugunskura vietas
Ar laiku sortiments tika paplašināts arī uz citām preču grupām. Tā, piemēram, 2013. gadā Baltijas iedzīvotājus iepazīstinājām ar preču segmentu – Metāla ugunskura vietas. Piedaloties izstādēs Latvijā, Lietuvā un Igaunijā, daudz rādīts un stāstīts un nu jau varam apgalvot, ka liela daļa iedzīvotāju zina šo produktu un novērtē tā pozitīvās īpašības, salīdzinot ar ierasto ugunskuru uz zemes.

2014. Gads – Wiked ārdurvis
Saprotot, ka Latvijas tirgū akūti trūkst kvalitatīvu mājas ārdurvju ar skaidri saprotamiem un Eiropā atzītiem tehniskajiem rādījumiem, kā arī Latvijas iedzīvotāju arvien pieaugošās intereses par energo resursu taupīšanu un siltumnoturīgāku materiālu izmantošanu būvniecībā, pasīvo māju tēmas aktualizēšanās, tāpēc 2013. gadā tika pieņemts lēmums uzsākt sadarbību ar Polijas metāla durvju ražotāju “WIKĘD Sp. z o.o. Sp. k.”. Ņemot vērā, ka “Artehaus” SIA jau kopš dibināšanas brīža ir bijis svarīgi piedāvāt tādu produkciju par kuras kvalitāti uzņēmums ir pārliecināts, tad pašas pirmās WIKED durvis tika iemontētas uzņēmuma tā brīža Ogres durvju salonā un tikai pēc attiecīgo durvju testēšanas ziemas apstākļos, siltumnoturības un izpildījuma kvalitātes pārbaudes dzīvē, WIKED produkciju sāka piedāvāt uzņēmuma klientiem.

Kopš 2014. gada “Artehaus” SIA ir “WIKĘD Sp. z o.o. Sp. k.” ražoto durvju oficiālais pārstāvis Latvijā.

2015. Gads – Nosaukuma maiņa
Sortimentam paplašinoties uz, ar durvīm nesaistītiem preču segmentiem, 2015. gadā tika pieņemts lēmums mainīt uzņēmuma nosaukumu uz “Artehaus” SIA.

SIA “Artehaus” nosaukuma daļa “Arte” simbolizē radošumu un pārvērtības, savukārt “haus” – mājokli. 

2020. Gads – Pārmaiņu gads
2020. gads lielai daļai cilvēku paliks atmiņā kā pārmaiņu gads. Arī “Artehaus” SIA šis bija pārmaiņu gads, kurā izvērtēt 13 gados paveikto un sasniegto, pārskatīt uzņēmuma vērtības un plānus nākotnes attīstībai. Šis bija gads, kurā tika pieņemts  lēmums – atteikties no durvju segmenta.
Līdz 2020. gada beigām no piedāvājuma tika izņemta lielākā daļa no piedāvājumā esošajām iekšdurvīm un ārdurvīm, atstājot tikai dažus ražotājus. Šobrīd ir palikuši tikai atsevišķi durvju piedāvājumi.

2021. Gads – 3D
2020. gada otrajā pusē iepazinām 3D printēšanas iespējas. Tika uzsākta savu produktu modelēšana, izstrāde un testēšana, un jau 2021. gada sākumā mūsu pastāvīgajiem klientiem tika prezentēts pirmais ar 3D printeriem ražotais produkts.

14 gadu laikā esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi attiecībā uz produkciju ko piedāvājam mūsu interneta veikalā. Ja jums ir kādi jautājumi attiecībā uz kādu no precēm, centīsimies jums sniegt maksimāli kvalitatīvu konsultāciju.

Konsultāciju varam sniegt arī klātienē – mūsu salonā – Matīsa ielā 141, Rīgā.

Mūsu vērtības ir:

– kvalitāte,
– ātrs un drošs serviss,
– pozitīva attieksme.

Ērti paņemt sūtījumu

Bezmaksas auto stāvvieta

Iespējama piegāde

Izvēlies sev ērtāko maksāšanas veidu

Ar pārskaitījumu, Skaidrā, Ar Bankas karti