ANNO 2007

Par uzņēmumu

Uzņēmums savu darbību uzsāka 2007.gada septembrī. Šo – vairāk kā desmit gadu laikā esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi darbā ar dažādajām klientu prasībām un durvju specifisko īpašību iespējām, tāpēc, ja jums ir nepieciešama kvalitatīva konsultācija attiecībā uz mūsu piedāvāto produkciju, vai vēlaties saņemt pilnu servisu: no konsultācijas līdz preču piegādei un montāžai, droši kontaktējieties ar kādu no mūsu zinošajiem menedžeriem un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Paplašinoties, ar durvīm un logiem nesaistītam preču sortimentam un paplašinot savu darbību vairumtirdzniecības daļā, no 2015.gada februāra ir mainījies uzņēmuma nosaukums no SIA “Durvisunlogi.lv” uz SIA “Artehaus”. Reģistrācijas numurs un pārējie rekvizīti ir palikuši nemainīgi. Jaunā nosaukuma daļas “Arte” un “haus” – simbolizē radošumu un pārvērtības, ko veicina mūsu produkcija jūsu mājokļu interjeros.

Mūsu vērtības ir:

– kvalitāte,
– ātrs un drošs serviss,
– pozitīva attieksme,
– uzticēšanās un stabilitāte.

Mūsu galvenās produktu grupas ir:

Durvis – Tālajā 2007. gadā bijām pirmais specializētais durvju interneta veikals Baltijā. Šobrīd varam lepoties ar Baltijā plašāko durvju piedāvājumu internetā. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 1000 durvju modeļu, kuri nemitīgi tiek papildināti ar jauniem, no vairāk kā 20 dažādiem ražotājiem Eiropā un ārpus tās. Durvis varam piedāvāt kā standarta izmēros un parametros, tā arī varam veikt nepieciešamās manipulācijas (galdniecības darbus) ar to izmēriem, furnitūras iefrēzēšanu u.c. darbus.
Pastkastes – piedāvājumā ir plašs klāsts individuālo metāla pastkastīšu veidu privātmāju īpašniekiem, kā arī bloka sekciju pastkastītes daudzdzīvokļu namiem un biroju ēkām. Esam oficiālais Glori ir Ko pastkastīšu produkcijas importētājs un izplatītājs Latvijā. Aicinām uz sadarbību veikalus, celtniecības uzņēmumus, apsaimniekotājus, u.c., kurus interesē kvalitatīvas pastkastītes.

Ugunskura vietas – Produkcija, kuru lieto mūsu uzņēmuma darbinieki, viņu ģimenes locekļi un draugi. Lielisks produkts, lai sakārtotu savas privātmājas dārza teritoriju un radītu noskaņu vēsākos vakaros. Ugunskura vietas ir kvalitatīvi nostrādātas, ar mūsdienīgu dizainu.

Mums ir svarīgi, lai jūs būtu apmierināti ar mūsu servisu un produkciju ko esat šeit iegādājušies!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES MŪS?

Dažādas norēķinu iespējas

Par pasūtījumu prasām apmaksu tikai pēc visu detaļu pārbaudes un saņemšanas laika precizēšanas. Norēķināties ir iespējams ar pārskaitījumu, apstiprinot pasūtījumu vai atkarībā no preces, saņemot to, maksājot skaidrā vai ar maksājumu karti.

Kvalitatīva konsultācija

Nodrošinām kvalitatīvu konsultāciju pirms pirkuma veikšanas, lai jūs spētu izvēlēties tieši to, kas jums ir nepieciešams.

Piegāde visā Latvijā

Lai kur arī jūs būtu, atradīsim veidu kā preci piegādāt līdz jums īstajā brīdī un par labāko cenu - aizvedīsim paši vai ar kurjeru vai nosūtīsim uz tuvāko pakomātu.