Pirkumu grozs

Tālrunis: +371 27509205

Gaidīsim ciemos mūsu veikalā – Matīsa ielā 141, Rīgā

Precunams.lv jauna e-veikala versija

Precunams.lv savu dienas gaismu ieraudzīja 2007.gada septembrī kā pirmais durvju interneta veikals Baltijā. Gadiem ejot, ir notikušas pārmaiņas gan produktu sortimentā, gan arī lapas dizainā. Šodien ir tā diena, kad precunams.lv e-veikals piedzīvo savu trešo dizaina un funkcionalitātes versiju.

Līdz ar šo e-veikala funkcionālo versiju parādīsies vairāki jaunievedumi, kuri, kā ceram, ļaus jums labāk orientēties mūsu interneta veikalā, kā arī vieglāk atrast to, ko meklējat.

Daži no uzlabojumiem:

  • Beidzot arī mēs esam ienākuši 21 gadsimtā un e-veikalu ērti varēs lietot arī no mobilajiem telefoniem;
  • Preču sadaļās varēs uzreiz redzēt, cik ātrā laikā ir iespējams saņemt vēlamo preci;
  • Būs pieejamas izvēles opcijas papildpakalpojumiem, piemēram, durvju montāžai vai apstrādei;
  • Tagad, piemēram, durvis, būs sadalītas pa modeļiem un zem viena ieraksta būs norādītas visas pieejamās krāsas, kuras varēs aplūkot produkta lapā, nospiežot uz attiecīgās krāsas ikonas;
  • Jau drīzumā pabeigsim arī piegādes funkcionāla pilnveidošanu, kad varēsiet redzēt savas preču saņemšanas opcijas un aptuvenās izmaksas, piemēram, sūtīšana ar pakomātu, ārējais kurjers vai prečunams kurjers.

Uz doto brīdi preču klāsts un apraksti tiek aktīvi papildināti. Tuvākās nedēļas laikā plānojam pilnībā pabeigt vēl nepaspēto, tāpēc var būt brīži, kad kāda no e-veikala funkcijām varētu nebūt pieejama vai, ka kādā produktā nav pieejams pietiekami plašs apraksts.

Jebkurā gadījumā, ja jūs interesē kādi jautājumi par kādu jūsu esošu pasūtījumu vai par kādām konkrētām precēm un to pieejamību, lūdzu sazinieties ar mums pa lapas augšdaļā norādītajiem kontakttālruņiem vai sūtot ziņu uz epastu vai arī atbraukt pie mums ciemos uz mūsu salonu – Matīsa ielā 141, Rīgā – darba dienās 10:00-14:30; 15:00-18:00.

Ērti paņemt sūtījumu

Bezmaksas auto stāvvieta

Iespējama piegāde

Izvēlies sev ērtāko maksāšanas veidu

Ar pārskaitījumu, Skaidrā, Ar Bankas karti