Par mums

Par uzņēmumu


Uzņēmums savu darbību uzsāka 2007.gada septembrī. Šo nepilnu desmit gadu laikā esam uzkrājuši pamatīgu pieredzi darbā ar dažādajām klientu prasībām un durvju specifisko īpašību iespējām, tāpēc, ja jums ir nepieciešama kvalitatīva konsultācija attiecībā uz mūsu piedāvāto produkciju, vai vēlaties saņemt pilnu servisu: no konsultācijas līdz preču piegādei un montāžai, droši kontaktējieties ar kādu no mūsu zinošajiem menedžeriem un mēs būsim priecīgi jums palīdzēt.

Palielinoties sortimenta klāstam, kas nesaistās ar durvīm un logiem un paplašinot savu darbību vairumtirdzniecības daļā, no 2015.gada februāra ir mainījies uzņēmuma nosaukums no SIA "Durvisunlogi.lv" uz SIA "Artehaus". Reģistrācijas numurs un pārējie rekvizīti ir palikuši nemainīgi. Jaunā nosaukuma daļas "Arte" un "haus" - simbolizē radošumu un pārvērtības, ko veicina mūsu produkcija jūsu mājokļu interjeros.


Mūsu vērtības ir:

- kvalitāte,
- ātrs un drošs serviss,
- pozitīva attieksme,
- uzticēšanās un stabilitāte.Mūsu galvenās produktu grupas ir:


Durvis – Tālajā 2007. gadā bijām pirmais specializētais durvju interneta veikals Baltijā. Šobrīd varam lepoties ar Baltijā plašāko durvju piedāvājumu internetā. Mūsu piedāvājumā ir vairāk kā 1000 durvju modeļu, kuri nemitīgi tiek papildināti ar jauniem, no vairāk kā 20 dažādiem ražotājiem Eiropā un ārpus tās. Durvis varam piedāvāt kā standarta izmēros un parametros, tā arī varam veikt nepieciešamās manipulācijas (galdniecības darbus) ar to izmēriem, furnitūras iefrēzēšanu u.c. darbus.
Pastkastes - piedāvājumā ir plašs klāsts individuālo metāla pastkastīšu veidu privātmāju īpašniekiem, kā arī bloka sekciju pastkastītes daudzdzīvokļu namiem un biroju ēkām. Esam oficiālais Glori ir Ko pastkastīšu produkcijas importētājs un izplatītājs Latvijā. Aicinām uz sadarbību veikalus, celtniecības uzņēmumus, apsaimniekotājus, u.c., kurus interesē kvalitatīvas pastkastītes.

 
Visas preces Ražotāji un zīmoli Akcijas Ir veikalā Jaunumi Mūsu kontakti: 22061186, 27509205 info@precunams.lv
Produktu

Produktu Grupu

Ienākt
Mani dati